دانلود اپ

Download App

 

دریافت آخرین و بروز ترین نسخه اندروییدی اپ مارکتینگ سولوشن از کافه بازار:

https://cafebazaar.ir/developer/marketingsolution

 

 

دانلود مستقیم آخرین نسخه اندورییدی اپلیکیشن مارکتینگ سولوشن (فایل APK):

 

 Details about our App versions

 

جدید ترین ورژن V2.4.4 می باشد و ورژن های بعدی بزودی ساخته خواهد شد و در اینجا در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

 

ورژن apk استاندارد و مدرن:
FREE Download Marketing Solution App (v2.4.4 APK - 4.23 MB): 
https://marketingsolution.ir/APP/APK/V244/app.apk

FREE Download Marketing Solution App (v1.4.4 APK - 3.66 MB):
https://marketingsolution.ir/APP/APK/V144/app.apk

برای موبایل ها و تبلت هایی که دارای ورژن قدیمی اندرویید هستند یا دارای پردازنده ضعیفی هستند، نصب فایل APK ورژن x86 یا armv7 را توصیه می کنیم تا سریع تر و راحت تر بتوانند از اپلیکیشن استفاده کنند:
FREE Download Marketing Solution App (v1.4.4 x86 APK - 28.6 MB):
https://marketingsolution.ir/APP/APK/V144x86/app.apk


FREE Download Marketing Solution App (v1.4.4 armv7 APK - 25.2 MB):
https://marketingsolution.ir/APP/APK/V144armv7/app.apk

 

 

*** فعلا نسخه iOS (فایل ipa)  برای آیفون و آیپد را برای این اپلیکیشن نساختیم، ولی در آینده آن را می سازیم و ارائه خواهیم نمود.

 

تفاوتی بین نسخه ای که از اینجا مستقیم دانلود کنید و نسخه ای که از کافه بازار آپدیت کرده باشید و نصب نموده باشید وجود نخواهد داشت پس از هر بروز رسانی.

 

 

نام اپ را برای سهولت در برخی اوقات سولوشن نامیده ایم و در توضیحات بیان نموده ایم که همان مارکتینگ سولوشن است. سایت و اپلیکیشن دیگری با این اسامی وجود ندارد و اگر روزی افرادی از این نام سوء استفاده کنند، به راحتی با مشاهده جزییات و توضیحات سایت یا اپلیکیشن متوجه می شوید که ما نیستیم و یا اینکه چه چیز هایی را از ما کپی برداری نموده اند. ما این سایت و اپلیکیشن را بر اساس یک ایده و طرح بی نظیر و بدون مشابه در دنیا آغاز کرده ایم و راه اندازی نموده ایم… اگر چه از برخی جوانب به بعضی پروژه ها شباهت هایی دارد ولی در کل یک ایده خاص و استثنایی است و برای اولین بار طراحی و پیاده سازی شده است.

 

 

سولوشن

 

 

این اپلیکیشن و سایت آن را مارکتینگ سولوشن نامیده ایم. ما در نسخه اپلیکیشن مارکتینگ سولوشن، علاوه بر پست های جدید سایت، مطالب و قابلیت های اضافه تری نیز قرار داده ایم، لذا پیشنهاد می نماییم که اگر ورژن جدید آن را نصب نکرده اید، همین الان جدید ترین نسخه آن را دانلود و نصب نمایید تا جایگزین نسخه قدیمی شود، یا آن را از اپ استوری که دانلود نموده اید بروزرسانی نمایید تا از جدیدترین امکانات و مطالب ویژه که در آن قرار داده ایم استفاده نمایید.

 

 

online shop making